بررسی فنی دستگاه کپی ریکو ۵۰۰۱ و ۴۰۰۱ سری آفیسیو (قسمت ۲)

قسمت دوم(٢
لوازم و امکانات جانبی

دستگاه کپی ریکو ۴۰۰۱ و ۵۰۰۱ سری Aficio به اصل چندکارگی که بنیادی‌ترین بخش Multi-Function Printer بودن است، وفادار مانده‌اند. به همین دلیل امکانات جانبی‌ای که درشان مشاهده می‌شود کاملا راضی کننده است. در ادامه به بخشی از همین امکانات و قطعات جانبی اشاره کرده‌ایم.

مخزن
در حالت معمولی، ظرفیت نگهداری از کاغذ خام در ۴۰۰۱ و ۵۰۰۱ یک چیزی در حدود ۴۰۰۰ برگه است. اما شما می‌توانید با نصب مخزن‌های جانبی‌ این رقم را افزایش دهید. به دلیل وجود گزینه‌های متعدد با سایزهای مختلف، بدون شک ظرفیت مورد نظر خود را به دست خواهید آورد.

کتابچه‌ ساز، منگنه زن و سوراخ کن
قطعاتی جانبی چون مواردی که در بالا ذکر شده همگی برای این دو عضو خانواده‌ی «آفیسیو» قابل دسترسی‌اند. با وجود این قطعات جانبی شما قادر به چاپ کتابچه، بروشور و فایل‌های آماده‌ی بایگانی شدن خواهید بود.

تغییر فرمت فایل
یکی از امکانات جانبی در دستگاه کپی ریکو ۴۰۰۱ و ۵۰۰۱ سری Aficio مربوط به بخش نرم افزاری آن‌هاست. این دو مدل به شما اجازه می‌دهند که فرمت همه‌ی فایل‌های موجود روی هارد دستگاه را تغییر داده و سپس پردازش‌های بعدی را روی همان فرمت جدید ادامه دهید.

سه گزینه برای فکس
فکس از طریق LAN که به کاربر امکان ارسال فکس از روی PC را می‌دهد؛ فکس اینترنتی که مانند ایمیل عمل کرده و هزینه‌ی فکس‌های راه دور را کاهش می‌دهد؛ و در آخر فکس از طریق IP که همان‌طور که از نام‌اش پیداست، داده‌ها را با استفاده از IP/VoIP ارسال می‌کند. همه‌ی این موارد در خانواده‌ی Aficio موجودند
بلوتوث و USB
علاوه بر اتصال به شبکه Wireless، اترنت و LAN، می‌توان انتقال داده و کنترل امور را از طریق USB و بلوتوث نیز عهده دار شد.

App2Me
یک قابلیت جدید که روی دستگاه کپی ریکو ۴۰۰۱ و ۵۰۰۱ سری Aficio قرار گرفته امکان اتصال به شبکه‌ای از نرم افزارها و راه حل‌های نرم افزاری است که همگی قابلیت اجرا روی دستگاه‌های دارای App2Me را خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *